Euran Keilahalli, Kiharat Turnaus, 02.01.2019-10.02.2019
Viikon parhaat
1. Tony Ranta TPS 1398
2. Jorma Kupi Siluetti 1379
3. Esa Rosenvall Siluetti 1413
4. Sami Javanainen Patteri 1351
5. Terhi Hintukainen Giants 1372
6. Janne Selin GH 1377
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Sved Tauno GS, Eura A 203 218 255 177 267 226 1346 42 1388 42 19
2 Puustjärvi Harri GS, Eura M 203 277 239 226 235 203 1383 0 1383 43 21
3 Hämäläinen Antti GS, Eura A 277 188 247 201 214 214 1341 36 1377 42 18
4 Akkanen Marko Smash, Rauma B 229 192 224 218 222 208 1293 78 1371 30 30
5 Valaranta Samu TPS, Turku M 214 183 206 299 216 246 1364 0 1364 43 22
6 Junnila Mika GS, Eura M 258 256 208 253 205 184 1364 0 1364 42 18
7 Nurminen Harri Kiharat, Eura B 297 172 163 214 220 219 1285 78 1363 40 15
8 Savinainen Mika GH, Rauma A 211 224 235 216 225 207 1318 36 1354 37 27
9 Peltonen Markku CuKe, Nakkila C 166 193 199 234 204 157 1153 198 1351 28 27
10 Lehtomäki Jorma Kiharat, Eura B 202 214 172 201 195 214 1198 150 1348 32 24
11 Halme Ari RäMe, Lohja M 187 258 202 277 223 197 1344 0 1344 40 19
12 Julin Markku GS, Eura M 205 217 219 207 226 258 1332 12 1344 43 19
13 Savolainen Ilkka GS, Eura A 173 235 245 223 213 217 1306 36 1342 40 16
14 Viljanen Santeri Ke-Ka-53, Pori B 225 227 211 211 169 175 1218 120 1338 38 11
15 Tuominen Pekka Kiharat, Eura B 175 264 215 179 192 234 1259 78 1337 32 23
16 Leppänen Markku CuKe, Nakkila C 188 214 181 215 165 175 1138 198 1336 30 22
17 Kataja Seppo GS, Eura B 166 227 225 224 206 204 1252 78 1330 38 19
18 Toivola Teppo Tefo, Rauma C 182 188 171 172 219 188 1120 204 1324 25 27
19 Suoniemi Jussi Ke-Ka-53, Pori B 258 188 163 221 186 187 1203 120 1323 30 22
20 Nurmilo Panu Giants, Pori M 203 246 214 236 204 216 1319 0 1319 41 18
21 Määttä Mika GS, Eura M 191 219 242 232 233 196 1313 0 1313 40 18
22 Järvinen Tero GH, Rauma M 201 198 257 195 204 257 1312 0 1312 39 23
23 Pertola Matti GH, Rauma B 194 221 199 213 160 171 1158 150 1308 26 26
24 Rosenvall Esa Siluetti, Eura B 144 237 187 176 212 218 1174 132 1306 31 23
25 Kotiranta Ari Ke-Ka-53, Pori B 161 188 190 255 186 221 1201 102 1303 32 20
26 Vesa Leena Giants, Pori C 155 180 156 174 160 232 1057 246 1303 20 28
27 Vilen Pekka Kiharat, Eura B 224 162 160 225 210 201 1182 114 1296 34 20
28 Vähäaho Keijo ME-85, Eura B 179 212 184 176 230 168 1149 144 1293 29 21
29 Lindholm Pekka Ke-Ka-53, Pori B 188 141 216 223 245 170 1183 108 1291 33 22
30 Tolonen Martti Siluetti, Eura C 161 166 195 176 179 176 1053 234 1287 21 29
31 Tenhonen Antero Kiharat, Eura C 140 157 181 207 226 195 1106 180 1286 23 26
32 Saarinen Reijo MeKe, Pori A 238 225 217 188 229 157 1254 30 1284 36 23
33 Varttinen Jouko Kiharat, Eura B 189 189 202 201 190 178 1149 132 1281 30 24
34 Akkanen Rami Klotti, Rauma C 188 160 184 202 207 166 1107 174 1281 24 28
35 Koskimäki Markku CuKe, Nakkila B 192 203 162 181 224 214 1176 102 1278 26 30
36 Rosengren Kari NaVi, Nakkila B 157 192 196 158 223 207 1133 144 1277 22 32
37 Yli-Rahko Mika Ke-Ka-53, Pori B 184 173 215 200 192 174 1138 138 1276 26 30
38 Nieminen Markku Tefo, Rauma B 152 189 245 158 214 166 1124 150 1274 25 24
39 Pohjonen Seppo CuKe, Nakkila B 190 169 198 215 157 224 1153 120 1273 26 26
40 Hakahuhta Kari Kiharat, Eura C 193 166 148 183 200 196 1086 186 1272 24 29
41 Marttila Jouni ME-85, Eura B 200 203 154 180 177 231 1145 126 1271 28 24
42 Jaakkola Pirkko Euraleenat, Eura C 169 202 189 186 162 187 1095 174 1269 18 33
43 Virtanen Ari LBBC, Eurajoki B 192 169 209 183 160 205 1118 144 1262 31 22
44 Hakala Seija Siluetti, Eura C 181 182 189 139 183 158 1032 228 1260 20 29
45 Grönroos Liisa Siluetti, Eura C 165 155 167 146 190 171 994 264 1258 14 31
46 Lahtinen Tuomas GH, Rauma B 209 172 168 201 209 214 1173 84 1257 30 23
47 Köykkäri Timo BK-52, Pori D 161 168 196 156 155 151 987 264 1251 26 19
48 Nurmilo Mari Giants, Pori A 139 183 215 257 214 205 1213 36 1249 30 24
49 Heino Jarkko Siluetti, Eura B 174 184 196 184 223 204 1165 84 1249 34 24
50 Salopää Risto Siluetti, Eura B 149 197 189 213 174 205 1127 120 1247 25 28
51 Vajavaara Tarmo CuKe, Nakkila C 206 154 229 125 140 165 1019 228 1247 21 21
52 Junnila Minna Siluetti, Eura C 165 166 166 157 213 197 1064 180 1244 25 21
53 Leppänen Tarja Siluetti, Eura C 140 160 156 142 205 185 988 252 1240 13 32
54 Selin Janne GH, Rauma A 147 177 256 199 206 222 1207 30 1237 32 21
55 Esko Jyrki GS, Eura B 148 168 213 201 234 170 1134 102 1236 33 20
56 Heikkilä Mika ME-85, Eura B 191 172 174 188 211 163 1099 132 1231 29 21
57 Haavisto Reijo Kiharat, Eura C 185 199 191 138 144 200 1057 174 1231 24 20
58 Järvinen Seppo Titaanit, Pori C 166 156 147 188 157 188 1002 228 1230 14 30
59 Koivunen Seppo Titaanit, Pori B 168 159 230 188 179 191 1115 114 1229 23 30
60 Saine Juha HBC, Rauma B 159 160 182 220 182 181 1084 144 1228 26 23
61 Luoto Timo Giants, Pori M 220 214 222 157 244 169 1226 0 1226 31 20
62 Heikku Jarkko Ydke, Eurajoki C 203 191 165 192 164 124 1039 186 1225 22 24
63 Aarikka Matti NaVi, Nakkila B 158 166 172 207 193 209 1105 114 1219 23 33
64 Nieminen Tapio Ydke, Eurajoki B 208 208 199 147 166 129 1057 162 1219 21 26
65 Kumpulainen Veijo Siluetti, Eura C 143 189 167 159 201 144 1003 216 1219 20 24
66 Lahtinen Markus GH, Rauma M 194 188 243 248 152 171 1196 18 1214 34 23
67 Hietarinne Klaus-Kristian HBC, Rauma A 221 162 210 200 183 189 1165 48 1213 30 24
68 Lehtonen Reijo GS, Eura B 186 146 202 188 176 159 1057 156 1213 21 30
69 Vienonen Aulis VEE10, Forssa C 171 121 178 203 160 167 1000 210 1210 23 23
70 Rautiainen Heikki ME-85, Eura B 181 193 176 153 160 190 1053 156 1209 19 30
71 Rosenvall Riku Ke-Ka-53, Pori B 186 141 151 180 247 216 1121 84 1205 32 18
72 Nurminen Hannu LäKe, Eura B 195 153 170 162 183 192 1055 150 1205 21 29
73 Flink Simo Ke-Ka-53, Pori B 177 150 199 213 172 191 1102 102 1204 22 31
74 Hintukainen Terhi Giants, Pori B 156 177 163 163 183 232 1074 126 1200 28 19
75 Partinen Risto HBC, Rauma B 163 202 164 167 222 173 1091 108 1199 30 19
76 Lehtonen Matti Tefo, Rauma B 170 138 166 220 189 160 1043 156 1199 20 29
77 Junnila Raija Euraleenat, Eura C 141 183 217 162 181 127 1011 186 1197 22 25
78 Viljanen Ossi GS, Eura M 170 193 178 217 224 211 1193 0 1193 29 30
79 Pursimo Pirkko Ydke, Eurajoki C 168 189 148 166 165 163 999 192 1191 17 30
80 Helin Veijo Rkm-Forssa, Forssa B 213 159 154 163 184 161 1034 156 1190 21 26
81 Siivonen Seppo Kiharat, Eura B 138 201 176 182 198 134 1029 156 1185 18 27
82 Heikku Taru Ydke, Eurajoki D 168 163 159 123 139 160 912 264 1176 19 17
83 Vanne Esa Ydke, Eurajoki B 151 189 193 157 174 214 1078 96 1174 24 25
84 Torikka Jussi Titaanit, Pori B 183 167 144 174 145 201 1014 156 1170 21 24
85 Marila Veli-Matti Tefo, Rauma B 136 179 213 173 166 214 1081 84 1165 28 19
86 Uusitalo Keijo Ydke, Eurajoki C 156 139 176 134 158 174 937 228 1165 12 31
87 Rantanen Jorma VEE10, Forssa C 197 146 165 157 194 115 974 186 1160 23 20
88 Tuominen Olli-Pekka VEE10, Forssa C 153 149 141 170 168 148 929 228 1157 14 28
89 Laurila Olavi TKK, Tampere C 164 123 178 145 148 156 914 216 1130 14 26
90 Korhonen Petri ME-85, Eura B 167 159 144 189 148 187 994 126 1120 16 29
91 Pietilä Heikki GS, Eura B 153 222 147 158 154 145 979 138 1117 18 26
92 Kojo Erkki VEE10, Forssa C 133 181 157 157 111 145 884 228 1112 14 21
93 Huokko Janne LBBC, Eurajoki A 190 147 173 179 192 160 1041 60 1101 24 24
94 Heikku Tiina Ydke, Eurajoki D 148 121 157 157 108 144 835 264 1099 9 24
95 Kaunonen Lassi GH, Rauma B 161 170 207 147 144 155 984 108 1092 22 23
96 Levonmaa Ville ME-85, Eura A 159 136 169 181 151 165 961 54 1015 25 16
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 188
© Viking Bowling & Supply 1987-2019 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 10.02.2019 15:37 Webmaster