Euran Keilahalli, Martti Joensivun muisto-kilpailu 2,
19.03.2019-06.04.2019
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Junnila Mika GS, Eura M 228 279 268 258 221 235 1489 0 1489 54 11
2 Puustjärvi Harri GS, Eura M 207 259 217 237 223 225 1368 0 1368 46 17
3 Ranta Tony TPS, Turku M 268 201 207 209 189 280 1354 0 1354 45 13
4 Laine Henry TPS, Turku M 224 258 168 243 239 199 1331 0 1331 37 26
5 Kataja Seppo GS, Eura B 171 193 267 219 236 196 1282 48 1330 40 23
6 Lindholm Pekka Ke-Ka-53, Pori B 190 265 201 195 190 223 1264 66 1330 31 26
7 Julin Markku GS, Eura M 191 212 200 234 236 245 1318 0 1318 41 20
8 Nurminen Harri Kiharat, Eura B 186 189 262 203 223 192 1255 48 1303 41 18
9 Määttä Mika GS, Eura M 215 186 226 227 279 159 1292 0 1292 41 19
10 Heino Jarkko Siluetti, Eura B 267 190 189 219 155 200 1220 66 1286 34 17
11 Hämäläinen Antti GS, Eura A 215 222 207 182 247 198 1271 12 1283 36 23
12 Sved Tauno GS, Eura A 191 213 232 193 227 214 1270 12 1282 36 24
13 Kumpulainen Veijo Siluetti, Eura C 161 205 164 200 161 198 1089 186 1275 24 26
14 Jokinen Marita Keila-89, Rauma C 186 190 235 161 144 139 1055 216 1271 26 20
15 Virta Matti TKK, Tampere M 233 181 184 222 253 194 1267 0 1267 40 14
16 Pietilä Heikki GS, Eura B 176 150 227 223 233 118 1127 120 1247 28 20
17 Marttila Jouni ME-85, Eura B 245 176 182 192 160 166 1121 120 1241 20 33
18 Savinainen Mika GH, Rauma A 236 202 167 197 159 279 1240 0 1240 31 25
19 Akkanen Marko Smash, Rauma B 226 170 217 200 195 218 1226 12 1238 34 25
20 Junnila Minna Siluetti, Eura C 196 167 195 159 180 165 1062 168 1230 22 22
21 Toivola Antti GS, Eura A 198 165 185 215 235 226 1224 0 1224 31 27
22 Grönroos Liisa Siluetti, Eura C 162 173 178 172 156 143 984 240 1224 15 29
23 Kupi Jorma Siluetti, Eura B 193 213 146 201 232 182 1167 48 1215 30 26
24 Nurminen Hannu LäKe, Eura B 152 164 240 157 168 201 1082 132 1214 23 28
25 Rautiainen Heikki ME-85, Eura B 178 193 190 172 159 177 1069 138 1207 23 28
26 Suojanen Jorma ME-85, Eura C 161 200 136 150 164 208 1019 168 1187 18 27
27 Lehti Irene Smash, Rauma C 171 159 167 169 178 191 1035 150 1185 16 33
28 Korhonen Petri ME-85, Eura B 157 189 199 180 178 171 1074 108 1182 27 21
29 Rimpinen Mika CuKe, Nakkila A 165 181 162 214 223 211 1156 24 1180 35 17
30 Lehtonen Reijo GS, Eura B 154 135 167 170 178 226 1030 150 1180 18 30
31 Mäkilä Arto GS, Eura A 186 166 159 211 202 204 1128 42 1170 26 27
32 Junnila Raija Euraleenat, Eura C 130 175 179 180 191 159 1014 156 1170 24 24
33 Lehtomäki Jorma Kiharat, Eura B 180 137 177 177 170 189 1030 132 1162 20 25
34 Ojala Pertti TuWe, Turku B 191 143 191 179 172 202 1078 72 1150 27 24
35 Vesa Leena Giants, Pori C 152 131 158 159 157 170 927 222 1149 16 23
36 Jaakkola Pirkko Euraleenat, Eura C 161 172 170 169 159 155 986 150 1136 20 24
37 Nuotio Ari LäKe, Eura C 140 172 175 158 141 165 951 180 1131 13 29
38 Huokko Janne LBBC, Eurajoki A 175 193 164 235 144 192 1103 24 1127 26 27
39 Hintukainen Terhi Giants, Pori B 207 173 160 160 192 132 1024 102 1126 21 22
40 Kotiranta Ari Ke-Ka-53, Pori B 167 147 155 164 201 186 1020 84 1104 28 20
41 Kiema Mervi Euraleenat, Eura B 147 190 181 125 183 135 961 138 1099 20 20
42 Rosenvall Esa Siluetti, Eura B 150 161 171 138 157 171 948 102 1050 13 32
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 63
© Viking Bowling & Supply 1987-2019 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 06.04.2019 15:01 Webmaster