Euran Keilahalli, Viikkokilpailutulos, viikko 3
Viikkokilpailu 14.01.2019-20.01.2019
Luokka MA (10/2) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Puustjärvi Harri GS Eura 1383 43 203
2 Valaranta Samu TPS Turku 1364 43 246
3 Määttä Mika GS Eura 1262 36 171
4 Junnila Mika GS Eura 1253 33 190
5 Toivola Antti GS Eura 1233 36 237
6 Viljanen Ossi GS Eura 1193 29 211
7 Lahtinen Markus GH Rauma 1191 32 190
8 Hämäläinen Antti GS Eura 1151 29 221
9 Julin Markku GS Eura 1072 24 182
10 Levonmaa Ville ME-85 Eura 961 25 165
Luokka B (24/3) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Akkanen Marko Smash Rauma 1293 30 208
2 Rosenvall Esa Siluetti Eura 1281 39 235
3 Nurminen Harri Kiharat Eura 1182 34 211
4 Vilen Pekka Kiharat Eura 1182 34 201
5 Ilola Pekka LäKe Eura 1174 25 217
6 Lahtinen Tuomas GH Rauma 1173 30 214
7 Tuominen Pekka Kiharat Eura 1170 30 219
8 Rosengren Kari NaVi Nakkila 1133 22 207
9 Kataja Seppo GS Eura 1111 27 162
10 Lehtonen Reijo GS Eura 1104 30 202
11 Heikkilä Mika ME-85 Eura 1099 29 163
12 Partinen Risto HBC Rauma 1091 30 173
13 Lindholm Pekka Ke-Ka-53 Pori 1080 27 170
14 Kupi Jorma Siluetti Eura 1080 23 206
15 Kiema Mervi Euraleenat Eura 1080 21 177
16 Rautiainen Heikki ME-85 Eura 1063 19 145
17 Nieminen Tapio Ydke Eurajoki 1057 21 129
18 Lehtonen Matti Tefo Rauma 1043 20 160
19 Pohjonen Seppo CuKe Nakkila 1041 21 198
20 Marttila Jouni ME-85 Eura 1035 19 157
21 Nurminen Hannu LäKe Eura 1032 23 196
22 Varttinen Jouko Kiharat Eura 1019 20 158
23 Jauhiainen Pekka LäKe Eura 1018 22 145
24 Pietilä Heikki GS Eura 979 18 145
Luokka C (15/2) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Toivola Teppo Tefo Rauma 1120 25 188
2 Akkanen Rami Klotti Rauma 1107 24 166
3 Haavisto Reijo Kiharat Eura 1057 24 200
4 Kumpulainen Veijo Siluetti Eura 1003 20 144
5 Suojanen Jorma ME-85 Eura 1003 16 188
6 Pursimo Pirkko Ydke Eurajoki 999 17 163
7 Grönroos Liisa Siluetti Eura 994 14 171
8 Tenhonen Antero Kiharat Eura 984 18 170
9 Hakala Seija Siluetti Eura 973 15 171
10 Leppänen Tarja Siluetti Eura 940 13 135
11 Uusitalo Keijo Ydke Eurajoki 937 12 174
12 Tenhonen Sirkku Siluetti Eura 932 14 145
13 Junnila Minna Siluetti Eura 920 18 123
14 Junnila Raija Euraleenat Eura 880 13 159
15 Hakahuhta Kari Kiharat Eura 853 15 122
Luokka D (3/1) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Nurminen Aila Euraleenat Eura 959 10 170
2 Rekola Sirpa Euraleenat Eura 877 14 153
3 Teini Terttu Euraleenat Eura 790 9 145
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 59
© Viking Bowling & Supply 1987-2019 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 20.01.2019 15:28 Webmaster