Euran Keilahalli, Viikkokilpailutulos, viikko 4
Viikkokilpailu 21.01.2019-27.01.2019
Luokka MA (12/2) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Toivola Antti GS Eura 1438 49 214
2 Javanainen Sami Patteri Helsinki 1351 42 216
3 Halme Ari RäMe Lohja 1344 40 197
4 Julin Markku GS Eura 1332 43 258
5 Valaranta Samu TPS Turku 1290 39 203
6 Sved Tauno GS Eura 1286 38 152
7 Määttä Mika GS Eura 1283 42 239
8 Järvinen Tero GH Rauma 1272 36 230
9 Mäkilä Arto GS Eura 1222 29 232
10 Junnila Mika GS Eura 1217 34 180
11 Puustjärvi Harri GS Eura 1214 35 180
12 Hietarinne Klaus-Kristian HBC Rauma 1165 30 189
Luokka B (16/2) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Kataja Seppo GS Eura 1252 38 204
2 Vähäaho Keijo ME-85 Eura 1198 33 177
3 Tuominen Pekka Kiharat Eura 1189 31 209
4 Nurminen Harri Kiharat Eura 1185 31 171
5 Koskimäki Markku CuKe Nakkila 1176 26 214
6 Pohjonen Seppo CuKe Nakkila 1149 32 256
7 Ilola Pekka LäKe Eura 1124 26 199
8 Kiema Mervi Euraleenat Eura 1090 23 162
9 Partinen Risto HBC Rauma 1081 29 163
10 Hintukainen Terhi Giants Pori 1074 28 232
11 Kotiranta Ari Ke-Ka-53 Pori 1062 27 186
12 Lindholm Pekka Ke-Ka-53 Pori 1057 21 212
13 Rosengren Kari NaVi Nakkila 1048 19 188
14 Lehtomäki Jorma Kiharat Eura 1032 19 157
15 Nurminen Hannu LäKe Eura 1027 17 203
16 Kaunonen Lassi GH Rauma 984 22 155
Luokka C (15/2) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Kumpulainen Veijo Siluetti Eura 1203 34 192
2 Peltonen Markku CuKe Nakkila 1153 28 157
3 Leppänen Markku CuKe Nakkila 1138 30 175
4 Vesa Leena Giants Pori 1057 20 232
5 Tolonen Martti Siluetti Eura 1053 21 176
6 Junnila Raija Euraleenat Eura 1046 22 170
7 Junnila Minna Siluetti Eura 1042 21 137
8 Heikku Jarkko Ydke Eurajoki 1039 22 124
9 Vajavaara Tarmo CuKe Nakkila 1019 21 165
10 Tenhonen Sirkku Siluetti Eura 1019 20 171
11 Hakala Seija Siluetti Eura 1017 18 167
12 Tenhonen Antero Kiharat Eura 992 22 173
13 Leppänen Tarja Siluetti Eura 988 13 185
14 Grönroos Liisa Siluetti Eura 951 17 191
15 Haavisto Reijo Kiharat Eura 950 15 156
Luokka D (8/1) Seura Liitto Tulos X Viim.s
1 Nurminen Aila Euraleenat Eura 1018 20 181
2 Maukonen Jenni Siluetti Eura 958 14 170
3 Heikku Taru Ydke Eurajoki 912 19 160
4 Vähäaho Pirkko ME-85 Eura 904 9 173
5 Rekola Sirpa Euraleenat Eura 855 16 158
6 Heikku Tiina Ydke Eurajoki 835 9 144
7 Lewis Kristiina ME-85 Eura 815 9 144
8 Tuominen Matti Siluetti Eura 809 10 124
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 59
© Viking Bowling & Supply 1987-2019 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 27.01.2019 15:39 Webmaster