Tuloksia
ERIKOISKILPAILUT:
Kevätkisa | Tour On Euraleenat | EKL Erikoiskisa | Hallimestaruus 2x6s | Sivuprosenttikisa
PAIKALLISSARJA:
lopputulokset
VETERAANISARJA:
lopputulokset | kierrokset
LAUANTAINA 25.5. HALLI SULJETTU

Syyssuhinat

Finaali
Nimi + Tulos
1. Valaranta Samu, TPS 1132 + 0 1132
2. Rautiainen Konsta, GS 904 + 140 1044
3. Suojanen Jorma, GS 926 + 110 1036
4. Ranta Tony, TPS 1027 + 0 1027
5. Partinen Risto, GH 968 + 40 1008
6. Toivola Antti, GS 934 + 60 994
7. Valaranta Ari, XO 961 + 0 961
8. Kumpulainen Veijo, Siluetti 779 + 165 944
9. Puustjärvi Harri, GS 939 + 0 939
10. Hämäläinen Antti, GS 859 + 65 924
11. Julin Markku, GS 913 + 0 913
Alkukilpailu
Nimi + Tulos
MA
1. Ranta Tony, TPS 1407 + 0 1407
2. Valaranta Ari, XO 1339 + 0 1339
3. Puustjärvi Harri, GS 1323 + 0 1323
4. Valaranta Samu, TPS 1291 + 0 1291
5. Kataja Sami, Euraleenat 1210 + 72 1282
6. Toivola Antti, GS 1200 + 72 1272
7. Partinen Risto, GH 1235 + 36 1271
8. Saarinen Pasi, GS 1211 + 60 1271
9. Julin Markku, GS 1254 + 0 1254
10. Hämäläinen Antti, GS 1169 + 78 1247
11. Tukiainen Marko, XO 1232 + 0 1232
12. Huokko Janne, LBBC 1145 + 66 1211
13. Rosenvall Riku, Ke-Ka-53 1105 + 60 1165
14. Saarni Marko, TuUL 1121 + 12 1133
15. Polttila Jaakko, Bay 1096 + 24 1120
16. Heinonen Henrik, GS 1033 + 66 1099
17. Nenonen Ilkka, Giants 1050 + 42 1092
18. Savolainen Ilkka, GH 963 + 18 981
BCD
1. Kataja Seppo, GS 1287 + 84 1371
2. Kumpulainen Veijo, Siluetti 1154 + 204 1358
3. Junnila Juha, GS 1224 + 132 1356
4. Ukkonen Jarmo, NBC 1217 + 132 1349
5. Rautiainen Konsta, GS 1178 + 168 1346
6. Suojanen Jorma, GS 1174 + 132 1306
7. Vainio Tuula, GH 1086 + 186 1272
8. Lehtomäki Jorma, Kiharat 1088 + 180 1268
9. Tuominen Pekka, Kiharat 1136 + 126 1262
10. Jokinen Marita, Keila-89 1041 + 210 1251
11. Tenhonen Sirkku, Siluetti 1013 + 234 1247
12. Torikka Jussi, Titaanit 1038 + 204 1242
13. Kupi Jorma, Siluetti 1102 + 126 1228
14. Räikkönen Jaakko, GH 1084 + 144 1228
15. Nurminen Harri, GS 1108 + 108 1216
16. Nieminen Tapio, Ydke 1060 + 156 1216
17. Nurminen Hannu, LäKe 1033 + 180 1213
18. Marttila Jouni, VEE10 1053 + 156 1209
19. Saikkonen Timo, XO 1129 + 78 1207
20. Suoniemi Jussi, Ke-Ka-53 1108 + 96 1204
21. Reunanen Markku, GS 998 + 204 1202
22. Junnila Raija, Euraleenat 1018 + 180 1198
23. Vajavaara Tarmo, CuKe 981 + 216 1197
24. Jaakkola Pirkko, Euraleenat 1004 + 186 1190
25. Ailio Aki, ME-85 1031 + 156 1187
26. Salmi Hannu, GS 987 + 198 1185
27. Ilola Pekka, LäKe 1026 + 156 1182
28. Laurila Olavi, TKK 1072 + 108 1180
29. Pohjonen Sirjo, Siluetti 1020 + 156 1176
30. Virtanen Ari, GS 1033 + 138 1171
31. Nordblom Mikko, K-29 1042 + 126 1168
32. Pursimo Pirkko, Ydke 940 + 228 1168
33. Hursti Janne, Giants 957 + 210 1167
34. Nurminen Aila, Siluetti 938 + 228 1166
35. Lehtonen Reijo, Kiharat 932 + 228 1160
36. Laitinen Jyri, HHB 927 + 228 1155
37. Junnila Minna, Siluetti 965 + 174 1139
38. Tikakoski Kimmo, VEE10 1021 + 114 1135
39. Grönroos Liisa, Siluetti 867 + 264 1131
40. Levonmaa Ville, ME-85 1021 + 108 1129
41. Rosenvall Esa, Siluetti 950 + 174 1124
42. Toivonen Anja, Keila-89 891 + 228 1119
43. Sivula Mauri, Siluetti 872 + 246 1118
44. Mäkilä Arto, GS 1021 + 84 1105
45. Koskimäki Markku, CuKe 945 + 156 1101
46. Leppänen Markku, CuKe 919 + 180 1099
47. Leppälahti Virpi, HHB 834 + 264 1098
48. Rikalainen Jouni, Ke-Ka-53 949 + 132 1081
49. Simula Keijo, Siluetti 815 + 264 1079
50. Iltanen Kari, Mainarit 943 + 132 1075
51. Viljanen Sirpa, GH 870 + 192 1062
52. Koivunen Seppo, Titaanit 899 + 162 1061
53. Kartano Simo, Keila-89 797 + 258 1055
54. Pohjonen Seppo, CuKe 864 + 186 1050
55. Kiema Mervi, Euraleenat 849 + 180 1029
56. Metsäranta Seppo, Keila-89 818 + 204 1022
57. Lehti Pertti, Ke-Ka-53 809 + 192 1001
58. Nurmi Eino, Keila-89 778 + 186 964